טעמן שיווק מזון בע"מ

הבחירה הראשונה של מיליוני צרכנים נאמנים בארץ ובעולם
חברת טעמן מייבאת סחורה ממיטב היצרנים הפרושים ביותר משלושים מדינות ברחבי העולם, מכל מדינה את מוצרי הדגל שלה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותוך הקפדה על כשרות ברמה הגבוהה ביותר.

טעמן דואגת לבריאות משפחתכם

אנחנו עומלים רבות להביא מוצרים בריאים תוך שמירה על איכות וטעם. המוצרים עומדים בסטנדרטים בינלאומיים ונבדקים תחת תקני האיכות המחמירים ביותר (GMP, HACCP, ISO, FDA ). כמו כן מתהדרים המוצרים בכשרויות הגבוהות ביותר, והופכים את טעמן לחברה מובילה בתחום המזון הכשר.

מערך הפצה מתקדם

בעזרת מערך הפצה מתקדם ומשוכלל, משונע מידי יום צי ענק של משאיות בכל רחבי הארץ, בדרכם לכל בית בישראל, שטעם והתאהב בבשורת האיכות של טעמן.
לא רק כאן, טעמן מייצאת את מוצריה, שהפכו לסמל של איכות ומגוון בענף המזון.

12000
מ''ר גודל מחסנים
1500
נקודות בפריסה ארצית (מק. שמונה ועד אילת)
45000000
פריטים בשנה
30
מדינות אליהם מייצאים

היסטוריית החברה

ההיסטוריה שלנו היא סיפור אישי בניחוח משפחתי קסום, שראשיתו כבר בתחילת שנות ה-50.

סב המשפחה, שלום, עלה לארץ ופתח חנות לממכר שמן איכותי ומוצרי מזון בלב ליבו של שוק 'מחנה יהודה' הירושלמי.

יהודה, בנו האהוב של שלום, עקב בדריכות אחרי אביו ולמד את תורתו.

בשנת 1978 החליט יהודה לפרוש כנפיים והקים חברת הפצה למוצרים האהובים, אט אט פרץ את גבולות הבירה והגיע לכל הארץ. בשנת 1995 פנה יהודה לאתגר הבא, ייבוא שמן זית איכותי מארץ הזית – ספרד, מה שהפך לימים לייבוא לסל מוצרים מגוון ואיכותי ממקומות נוספים.

מבוטיק משפחתי קטן הפך יהודה חיים את המסורת המשפחתית למותג, ששומר עד היום על הניחוח הישן והאהוב, על הכשרות הבלתי מתפשרת ועל האיכות המוקפדת.

הדור הבא במשפחה, שלום ודרור בניו של יהודה, הובילו את 'טעמן' לרף חדש של צמיחה והתרחבות. 'טעמן' הוזנקה לקדמת ענף המזון בישראל. בזכות מסורת עיקשת של איכות, לצד חזון ויצירה, המותג טעמן הפך מוכר בכל בית בישראל. הניחוח המוכר מסמטאות השוק הפך נחלתו של השוק הישראלי כולו.

עקרונות הדגל, שהקנו לטעמן את מעמד הבכורה לאורך שנים, עדיין מהווים את חוד החנית והופכים אותה לבחירה הראשונה של מיליוני צרכנים נאמנים המלווים אותנו מאז ועד היום.

שלום חיים

בעלים ויו''ר

שלום הוא יו"ר חברת טעמן שיווק מזון. בשנת 1978 החל את עבודתו בחברה המשפחתית, ובשנת 2000 הקים את חברת הבת טעמן נדל"ן העוסקת בייזום פרוייקטים למגורים ולמסחר.

דרור חיים

בעלים ומנכ''ל

דרור הוא מנכ"ל טעמן שיווק מזון. בשנת 1995 החל את עבודתו בחברה המשפחתית וניהל אותה בימים בה עשתה גידולים מרשימים והפכה למובילה בשוק המזון בישראל. דרור משמש כדירקטור בחברת טעמן נדל"ן.

מעוניינים בשיתוף פעולה? רוצים להתרחב?

חברת טעמן לא מפסיקה להתפתח. אנחנו מחפשים שותפים איתם נוכל להגיע לשיאים חדשים. אם יש לכם מוצר או יוזמה שיכולים לעניין אותנו, צרו איתנו קשר.